Иванка со сличен говор како првата дама. Што рече Меланија на ова?

30 август, 2020
f17f3631-1542-4f7c-b36c-31633c0d8af5


Во својот говор, Иванка го пофали својот татко Доналд Трамп како „народен претседател“ кој е подготвен да се соочи со политичкиот естаблишмент и да спроведе кампања во овој втор мандат. Тој говор беше засенет од каменото лице на Меланија, додека нејзината ќерка помина покрај неа, но некои сепак обрнаа внимание на него. Без разлика дали се согласувате со него или не, секогаш знаете што зборува “, рече Иванка. Два дена порано Меланија рече: „Сакале или не, вие секогаш знаете што мисли тој“. Таа додаде дека нејзиниот сопруг е „автентична личност која ја сака својата земја и нејзините луѓе и сака да стане подобра“.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris