Кајли Џенер во 2020 заработила повеќе од Роналдо, Федерер, Меси и Канје Вест заедно!

17 декември, 2020
pjimage_Fj7wy3f

Највисоко платената славна личност во 2020 година беше Кајли Џенер (23), според Форбс, а нејзината заработка во тековната календарска година е тешко да се пресмета.

Моделот и претприемач заработи 540 милиони долари, повеќе отколку што успеа да го акумулира остатокот од друштвото од топ 5 заедно, а тука се и имињата како Кристијано Роналдо, Лионел Меси, Роџер Федерер и Канје Вест.

24sata

Најмладиот член на кланот Кардашијан – Џенер по тој повод заблеска на списокот на Форбс, откако и беше одземена титулата најмлад милијардер, што некогаш екстремно ја повреди.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit