Карлеуша: „Мојот сопруг ми пишува барем еднаш на ден дека не ме сака …“

28 август, 2020
00000

Откако нивниот брак беше обележан со многу скандали, Јелена и Душко сеуште се заедно, и покрај гласините за развод. Но, сега Јелена сподели интригантна објава на Инстаграм …

Српската пејачка Јелена Карлеуша (42) е во брак со фудбалерот Душко Тошиќ (35) веќе 12 години, а во тој период имаа бројни подеми и падови. Се зборуваше за неговото неверство, а потоа нејзината секс-афера со Огњен Врањш (30) дојде во центарот на скандалот, но парот го надмина сето тоа.

Тие сеуште се во брак, иако поминуваат многу време на страна, бидејќи Тошиќ игра за кинески фудбалски клуб. Имаше многу гласини за разводот, но пејачката негираше сè. Но, сега таа објави интересен пост на социјалните медиуми.

– Мојот сопруг ми пишува барем еднаш дневно дека НЕ ме сака. Непоправлив романтичар – напиша Карлеуша.

Неодамна, пејачката го прослави 42-от роденден. Прославата беше во Белград, а Душко не присуствуваше. Потоа, српските медиуми напишаа: „На роденденот на Јелена не беше нејзиниот сè уште легален сопруг, Душко Тошиќ. Фудбалерот во моментов е во Кина поради обврските “. Јелена полуде поради тоа.

– Дали некогаш сте виделе / ​​прочитале дека медиумите постојано нечиј сопруг нарекуваат „НЕЈЗИНИОТ СЕУШТЕ ЛЕГАЛЕН СОПРУГ“? Дали некогаш сте прочитале дека медиумите со години јавно „навиваат“ за некој да добие развод, освен во мојот случај? Жал ми е, но за мене е толку БОЛНО што некој психијатар може да се позабави со детските трауми на уредниците на овие тажни таблоиди. ОТВОРЕНО ДА СЕ НАВИВА на некој да му биде лошо и за тоа да го користи ВЕСНИКОТ за тоа е ПАТОЛОГИЈА – рече таа на Инстаграм.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris