Карлеуша објави видео на кое е без шминка и го сруши Инстаграм! Сите гледаат во една работа! (ВИДЕО)

31 август, 2020
карлеуша

Поп ѕвездата Јелена Карлеуша важи за една од најатрактивните балкански пејачки, а за нејзиниот изглед со години се водат разни полемики.

Додека едни ја фалат, други и наоѓаат замерки, таа гордо покажува како изгледа во петтата деценија.

Таа на својот Инстаграм профил објавила видео снимка во која им покажала на фановите како изгледа без трунка шминка на лицето.

“Без шминка. И да… моите веѓи се природно руси”, напишала таа во видеото.

Сепак Јелена за кратко време го избришала видеото од Инстаграм, но не е познато зошто го направила тоа.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris