Еве како Карлеуша се облекува за на вечера: Помалку гардероба не може да има, Инстаграм ГОРИ! (ФОТО)

26 август, 2020

Пејачката Јелена Карлеуша ужива на одморот во Анталија, а од таму секојдневно не изненадува со некоја нова фотографија.

Освен што имавме можност да ја видиме во разни, провокативни, костими за капење, сега се пофали и со нова необична комбинација.

Имено, Карлеуша се појавила на вечера, со исклучително кратко здолниште, со многу провокативен горен дел, преку градите само две парчиња материјал, кои со тенка врвка се поврзани околу вратот.

Малку е да се каже дека Јелена ја распали фантазијата на мажите, а не се сомневаме ниту дека во ресторанот била центар на внимание.

escort - Korsan taksi