Карлеуша во СЕКСИ издание им покажа на мажите дека петок 13-ти воопшто не е баксузен ден!

13 ноември, 2020
карлеуша

Јелена позираше во секси, црна долна облека


Поп-sвездата Јелена Карлеуша (42) го промени верувањето кај многу мажи дека петок е 13-ти лош ден.

Јелена позираше гола во кревет, а провокативната глетка не остави рамнодушен ниту еден припадник на посилниот пол, но сепак ова добро би им дошло да го видат на овок баксузен ден.

Пејачката на себе имаше само долна облека и чорапи, во црна боја. Таа провокативно „се тркалаше“ на креветот, на кој беше фотографирана од птичја перспектива.

„Тоа е тој став и изглед на дивата“, „Одлично и многу секси“, „Гасете го интернет“, „Земјата гори а и небото“, се некои од коментарите под објавата на Јелена.

Погледнете ги новите фотографии на Јелена во галеријата подолу!

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit