Актерот потврди: “Friends” повторно се враќаат во март!

13 ноември, 2020
пријатели

Метју Пери се огласи на социјалните мрежи и прв ги откри деталите.

Тимот ќе снима специјална епизода, но за обожаватели на и тоа е голема работа. За неколку месеци повторно ќе го видиме стариот тим.


Метју Пери (51) ги полуде фановите на најобожуваниот ситком на почетокот на годината објавувајќи на социјалните мрежи дека се подготвува нешто големо.

Фановите на „Friends“ веќе извесно време најавуваа дека добро познатиот тим ќе се врати, а времето покажа дека биле во право. Сепак, целиот проект наскоро беше запрен поради епидемиолошката состојба.

Пери се огласи на социјалните мрежи и прв ги откри деталите. Тимот ќе сними специјална епизода а таа ќе се емитува на HBO Max.


– Ќе го следите обединувањето на “Friends” на почетокот на март следната година. Се чини дека возбудлива година е пред нас и тоа ме радува – им напиша актерот што го глумеше Чендрел.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit