Кендал Џенер и Бела Хадид на вечера во омилениот италијански ресторан!

22 ноември, 2020
35896334-0-image-a-79_1605839517957

Кендал Џенер неодамна се најде на удар на критики за игнорирање на правилата за социјално дистанцирање кога организира огромна роденденска забава без заштитни маски.

Манекенката и ѕвезда на реалното шоу „Дружење со семејството Кардашјан“ сè уште не дозволува пандемијата да го запре нејзиниот преполн социјален живот, коментираат таблоидите.

Во четвртокот Џенер и нејзината пријателка, супермоделот Бела Хадид, двете облечени во црно од глава до петици излегоа на шик вечера во омилениот италијански ресторан „Карбоне“ во њујоршкиот кварт Гринич Вилиџ, познат по своите славни гости.

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit