Koрисниците на Твитер се убедени дека во оваа снимка Меланија Трамп покажала што вистински мисли за Иванка.

29 август, 2020
трамп

ВИДЕО што го покажува изразот на лицето на Меланија Трамп кога Иванка Трамп, ќерката на нејзиниот сопруг, помина покрај неа, почна да се шири на социјалните медиуми, а некои твитерџии заклучија дека е очигледно дека Меланија нема убави мисли кога станува збор за Иванка.

Дел од снимката направена на сцената на Републиканската национална конвенција овој четврток, на која беше снимена присилната честитка што Меланија ја испрати до Иванка, е снимена на социјалните мрежи.

Штом Иванка се запозна со неа, Меланија широко се насмевна, но штом таа помина, следуваше нејзиниот израз.

Твитер не ја пропушти оваа интеракција на социјалните мрежи.

На фотографиите, Иванка конечно стоеше зад Меланија. Волкоф изјавува дека Меланија и таа го организирале на тој начин затоа што Иванка се обидела да привлече што е можно повеќе внимание на инаугурацијата за себе и нејзиното семејство.

„Тоа беше инаугурација на Доналд, а не на Иванка, но никој не беше доволно храбар да го каже тоа. Меланија не беше воодушевена што Иванка се меша во сè и одлучи да не дозволи тоа да се случи“, пишува Волкоф.

Ова не е првпат да се спомене ривалството меѓу Меланија и Иванка, пишува Дејли Меил. Двете никогаш не организирале никаква иницијатива или настан заедно, и ретко се гледаат заедно во јавноста.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris