Кортни Кардашијан призна: „Да, ова е трудничко стомаче, среќна сум!“

30 декември, 2020
Screenshot-from-2020-12-29-10-30-01 (1)

Американската ријалити sвезда и претприемач, 41-годишната Кортни Кардашијан е главната тема на сите светски медиуми во последните 24 часа. Откако сподели фотографија во розово бикини од одмор во Мексико, започнаа да кружат шпекулации дека Куртни е во блажена состојба и дека следната година треба да го роди своето четврто дете.

„Дали гледате труднички стомак или сум луда“, напишал еден од нејзините придружници под фотографијата, но тоа не бил единствениот коментар. „Се надевам дека е бебе во стомакот. Бидејќи ова не е стомак на дебелина или премногу торти за празниците, но тоа е стомакот што жените го имаат во бременост ’, коментираат многу дами. По повеќе од сто вакви коментари, Кортни реши да одговори на едно од нив и напиша: „Да, ова е трудничко стомаче и среќна сум“. Тој коментар доби над 20 000 лајкови за само неколку минути, а потоа одеднаш исчезна. Нејзините бројни обожаватели заклучија дека Кардашијан решила да се пошегува малку, а кога некои ја сфатија сериозно, таа го избриша коментарот. „Не разбирам, што прави? Дали е бремена на крајот или не? ‘, Се прашуваа некои, но таа повеќе не се рекламираше.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber