Криси Тејген покажа како изгледа во долна облека, а коментарот на нејзиниот сопруг собра 155 000 лајкови!

9 декември, 2020
1364424


Познатата убавица и сопруга на музичарот Џон Леџенд објави фотографија на која се гушка и бакнува со милениче. Фотографијата не би била премногу интересна доколку Криси Тајген не го стореше тоа во нејзината долна облека. 35-годишната бринета додаде краток опис, а она што многумина ги интересираше беше коментарот на нејзиниот сопруг.

Неговиот коментар го насмеа едните и го омекна другите, што докажува над 155 илјади лајкови на фотографијата што ја собра за само 14 часа. Самата поранешна манекенка беше воодушевена од неговиот коментар, што може да се забележи и од нејзиниот одговор.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit