КУКУ МАЈКО! ХИТ ВИДЕО ОД СРПСКАТА СВАДБА: Деверушата скокнувајќи ја преполови свадбената маса! (ВИДЕО)

30 ноември, 2020
Svadba


Новото видео од српската венчавка стана апсолутен хит на социјалните мрежи.

Девојката од Србија, очигледно понесено од свадбената атмосфера, се обиде да танцува на масата во светкаво трико и потпетици, но работите не поминаа така како што замислуваше.
Таа кога ја слушна свадбената песна “Danas majko ženiš svoga sina”, скокна на масата, но во следниот момент се најде на подот.

И покрај непријатната ситуација, таа не го изгуби својот ентузијазам, туку само продолжи да се весели.
Засега не е познато кога е снимена снимката и каде се случила оваа сцена.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit