Леонардо ДиКаприо ужива со девојката на плажа: 23-годишната девојка мамеше воздишки во костимот за капење! (ФОТО)

23 август, 2020
leonardo

Се чини дека на добитникот на Оскар му цветаат рози во неговиот љубовен живот.

 Актерот Леонардо ДиКаприо уживаше во сончевиот ден со девојката Камила Мороне и пријателите. После еден ден на плажа, тие се упатија кон ресторан во Малибу. Иако многумина ја осудија оваа врска на пропаст уште на самиот почеток, се чини дека нивните емоции се засилуваат секој ден и тие се обидуваат да го поминат целото слободно време заедно, велат нивните пријатели.

escort - Korsan taksi