Лоши вибрации? Актерката одби да ја лансира својата линија на сексуални играчки

5 декември, 2020
10473132775fc64224346f2701091497_v4_big

Актерката Џилијан Андерсон одби да ја лансира сопствената линија на сексуални играчки.

Ѕвездата од сериите „File-Х “ и „The Crown“ откри дека добила „непристоен предлог“ откако обожавателите ја бомбардираа со вибратори поради улогата на терапевтoт Џин Милбурн во хит серијата „Sex Education“ на Netflix.

Одбивајќи да открие зошто не би инвестирала во индустријата за возрасни, ѕвездата рече дека „не се сеќава зошто рекла не“.

Тоа значи дека таа не успеа да им се придружи на познатите личности кои имаат свои линии за играчки, вклучувајќи ги Гвинет Палтроу и Лили Ален.

Андерсон доживува преродба во кариерата откако играше во „The Fall“, но и како поранешна премиерка Маргарет Тачер во драмата „Тhe Crown“ на Netflix.

52-годишната жена вели дека времињата се сменија затоа што сега има повеќе улоги за жени постари од 40 години, но и дека  одбива понуди.

„Сега е поразлично отколку пред дури десет или 15 години“, изјави таа за старите медиуми.

“Тогаш една жена на моја возраст, барем на телевизија, ќе се бореше да најде нешто. Се чини дека сега има многу убави улоги. Тешко е да не станеш малку пребирлива”, рече Андерсон.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit