Мајката природа ја надарила македонската водителка- замина на одмор во Хрватска, па веднаш се соблече во бикини (ФОТО)

28 август, 2020
voditelka

Македонската водителка Елена Стефановска овие денови заслужено замина на годишен одмор и тоа далеку од очите на јавноста.

И додека многу земји од соседството се затворени, таа реши да замине во Хрватска, но сепак на Јадранското море кој е вистински бисер на Балканот.

Таа секогаш одбира софистицирани и убави места на кои ќе оди на патување.

Ова лето дестинација за одмор на водителката и нејзиниот вереник е Хрватска, од каде сподели фотографии во бикини.

Погледнете:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris