Малку поинаков Божиќ: Кетрин Зета-Џонсон се присети на минатата година кога го бакнуваше Дедо Мраз во бикини!

27 декември, 2020
божич

Иако сè уште не е готово, многумина претпочитаат да ја избришат 2020 година. Со оглед на околностите, ние целосно разбираме зошто Кетрин Зета посегна по минатогодишната фотографија од празниците што тогаш ги минуваше на Бермуди.


„Минатата година на Бермуди ме фатија како бесрамно се бакнувам во бикини со Дедо Мраз. Јас сум целосно разочарана што тој не се појави оваа година. Бев подготвена и го чекав. Ох, што може да се направи, можеби следната година ’, гласи духовитото соопштение на познатата 51-годишна Кетрин Зета.

Кетрин Зета-Џонсон и Мајкл Даглас неодамна ја прославија 20-годишнината од бракот. Иако е постар од својата сопруга 25 години, Мајкл Даглас е сеуште заљубен во неа како што беше денот кога ја виде. Славниот актер својата идна сопруга првпат ја виде во 1998 година на големото платно во улогата на Елена Монтеро во филмот ‘The Masko f Zorro’.

Двојката официјално се запозна само еден месец подоцна на фестивал во француски филм, а тие се венчаа во декември 1999 година.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber