Меган беше опседната со желбата да биде побогата од Ким Кардашијан Вест!

15 ноември, 2020
ким

Риалити sвездата Ким Кардашијан Вест е жена на која веројатно и завидуваат повеќето други припаднички на понежниот пол во светот. Покрај тоа што изгледа фантастично, таа заработи над милијарда долари, ја следат 191 милиони обожаватели на Инстаграм, мајка е на четири деца и сопруга на музичарот, раперот Канје Вест, кој исто така е полн со пари.

Но, додека сопругата на принцот Хари добива исто толку внимание од публиката, Меган Маркл наводно не е задоволна од големината на славата што ја постигнала и сака да биде попозната и поуспешна од познатата Кардашијан, откри извор близок на 39-годишната поранешна војвотка од Сасекс.

meghan markle

Изворот рече дека Меган сонува да стане милијардер и да ја надмине Ким во заработката. ‘Од Меган се очекуваше да стори сé што е во интерес на монархијата веднаш штом ќе стане на Хари сопруга.

Но, таа ги имаше своите големи планови. Таа направи сопствена деловна империја. Основањето на продукциска куќа што ќе снима документарни филмови за Нетфликс и договорот вреден 200 милиони долари што го потпишаа со таа куќа, Меган го гледа само како почеток на нејзиното издигнување на тронот на најуспешната и највлијателната жена во светот “, рече инсајдерот.

Kim Kardashian

„Се шпекулира дека Меган и Хари имаат намера да го снимаат свое реално шоу. Меган размислува да стави и ботокс и полнила во лицето за да личи повеќе на Ким Кардашијан ‘, рекол изворот.

Но, она што ја прави Меган тешко да ја ‘копира’ Ким, додаде тој, се нејзините релаксирани односи со ‘хејтери’ на социјалните мрежи. Сопругата на Хари ја обожава Ким дека ги игнорира злобните коментари со толку леснотија, додека таа ги зема при срце и не знае како да се одбрани од тоа, заклучи изворот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit