Мила е на работ на „пукање“ поради Ештон Кучер – со денови се плаши од ОВА?!

19 ноември, 2020
мила

Актерите Ештон Качер и Мила Кунис станаа омилена холивудска двојка уште откако беа заедно, но поранешниот брак на Ештон со 16 години постарата актерка Деми Мур продолжува да биде извор на гласини, особено што Деми објави мемоари во кои го прикажува нејзиниот поранешен сопруг како неверен и нечувствителен.

Нејзината отвореност кон откривање на непријатни детали од минатото, наводно, повторно создава голема нервоза кај Мила, кој стравува дека Деми може да открие повеќе „валкани“ тајни за Ештон во нејзината нова книга.

Мила е на работ на „пукање“ поради планот на Деми Мур да ги открие сите тајни од креветот што ги сподели со Ештон во бракот – изјави загрижената пријателка на Мила, која сакаше да остане анонимна и додаде:

Мила веќе се чувствуваше понижена кога Деми ги објави своите мемоари минатата година, а сега косата и се крева од помислата дека ќе открие повеќе тајни за нивниот сексуален живот. Најлошо од сè, таа не може да ја спречи Деми да го стори тоа – рече тој, додавајќи дека Мила, која има син и ќерка со Ештон, секогаш се чувствувала несигурна во врска со Деми, но се обидувала да не го покаже тоа.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit