Мила Кунис избезумена бидејќи не може да го запре тоа што ги очекува!

18 ноември, 2020
profimedia-0436550180

Актерите Ештон Качер и Мила Кунис станаа омилена холивудска двојка уште откако се заедно, но поранешниот брак на Ештон со актерката Деми Мур не престанува да биде извор на теми и шепотења, особено откако Деми објави мемоари во кои го прикажува нејзиниот поранешен сопруг како неверен и бесчувствителен. Нејзината отвореност кон откривање на непријатни детали од минатото, наводно, повторно создава голема нервоза кај Мила, која стравува дека Деми може да открие повеќе „валкани“ тајни за Ештон во нејзиниот нов еротски подкаст во кој ќе учествува, пишува списанието New Idea.

Ashton Kutcher, Demi Moore


Мила е на работ на „распукнување по шевовите“ поради планот на Деми Мур да ги открие сите тајни од креветот што го споделила со Ештон во бракот “, изјави загрижената пријателка на Мила, која сакаше да остане анонимна и додаде: ‘Мила веќе се чувствуваше понижена кога Деми ги објави своите мемоари минатата година. Најлошо од сè е што тој не може да ја спречи Деми да го стори тоа. ‘ Тој исто така рече дека Мила, која има син Димитри и ќерка Вајат со Ештон, секогаш се чувствувала несигурна во врска со Деми, но таа се обидувала да не го покаже тоа.

MIla Kunis prije godinu dana
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit