Миранда Кер првпат проговори за односот помеѓу Кети Пери и Орландо Блум: Никој од обожавателите не очекуваше таков коментар!

23 ноември, 2020
мир

Миранда Кер се појави во една емисија, и му рече на водителот дека е воодушевена што нејзиниот поранешен сопруг Орландо Блум е среќен.

„Ја обожавам Кети и среќен сум што Орландо најде некој што ќе го направи среќен, бидејќи на крајот на денот, Флин има среќен татко и среќна мајка – и тоа е најважното нешто“, рече таа, осврнувајќи се на нејзиниот деветгодишен син Флин.

„Јас сум многу среќена што Орландо и Кети се најдоа едни со други и јас сум толку благодарена што го најдов мојот неверојатен сопруг и за фактот дека сите заедно се почитуваме“, продолжи Миранда. „Кога ќе дојдат моментите кога треба заедно да ги решиме проблемите, секогаш наоѓаме компромиси и го правиме она што е најдобро за нашето семејство“.

Миранда Кер заклучи: „На крајот секогаш правиме најдобро за Флин и мислам дека тоа е најважното на крајот на денот“.

Миранда и Орландо беа во брак 3 години пред да се разведат во 2013 година. Потоа Кер се омажи повторно со Еван Шпигел и доби уште два сина. Блум имаше прилично бурна врска со Кети Пери, но парот годинава објави дека ќе се роди девојчето Дејзи Дау Блум. Тогаш Миранда Кер го прокоментира нивниот пост на Инстаграм: „Многу сум среќна за тебе, едвај чекам да ја запознаам!“

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit