На ужасен начин дознале дека биле измамени: „Тој не одеше во теретана, туку се сексаше со друг маж“

16 декември, 2020
290a2db8-446f-410a-b1b8-f96d7d4aa802


Видеа на кои луѓето откриваат бизарни начини на кои откриле дека нивниот партнер ги изневерува е нов тренд на ТикТок.

Менди Кеј Боулс од Оклахома е првата корисничка која го започна овој тренд, откривајќи дека го фатила своето поранешно момче во измама благодарение на прамен коса.

“Пред околу две или три години бев во врска со ова момче и забележав дека неговите одговори на нашите пораки навистина немаат смисла. Тој ми испрати СМС-пораки кои очигледно беа за некој друг”, рече таа.


“Тој се појави кај мене во дуксер што не сум го видела досега. Кога го прегрнав, забележав многу долга розова синтетичка коса”, објасни таа, додавајќи дека во тоа време имала кратка портокалова коса, но ток ги негирал обвинувањата.

Но, само неколку месеци подоцна, непозната девојка ја контактирала на Фејсбук и и испратила снимка од нејзиниот разговор со нејзиното момче.

Откако ја сподели нејзината приказна, Манди ги замоли следбениците да го сторат истото, а некои од тие приказни се навистина шокантни.

Британи Сиара откри дека дознала дека момчето ја изневерува откако посетила гинеколог.


“Лекарот ми се јави и ми рече дека ги добиле резултатите од тестот и дека лековите што ми ги дадоа нема да делуваат и дека треба да доаѓам по други. Имено, тој ми објасни дека во мојата урина пронашле бактерија од E. coli, кои доаѓаат од измет. Се испостави дека моето момче не одело во теретана, туку имало секс со друг маж “, раскажува таа.

Даниеле Браун е друга корисничка на ТикТок која одговори на видеото на Менди.
“Доцна вечерта, мојот дечко дојде носејќи кафе од Старбакс. Бидејќи тој не ми донесе ништо, отидов да испијам голтка и кога погледнав во чашата, видов дека е испишано името на неговата поранешна. Очигледно таа нарачувала кафе, па го напишала нејзиното име на чашата.

„Тој се обиде да се извлече велејќи дека тоа е името на вработената која му го дала кафето, но јас му го истурив кафето во лицето“, рече таа.

Корисникот на ТикТок, Коконат Џон, го сподели своето неверојатно искуство.

Во своето видео, тој објаснува дека по три недели непрекинатаа работа, тој решил да оди и да испие неколку пива со неговата сопруга. Еден човек му пришол во барот и го прашал дали е тој со русокосата. Џон одговори потврдно, а мажот тогаш му рече дека русокосата има сопруг кој работи напорно и ако правилно ги игра картите, нема да го одбие.
„Тогаш тој почна да ми опишува како изгледа мојата спална соба“, рече Џон, кој после тоа се разведе.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit