Најголемите „бисери“ на холивудските ѕвезди

26 август, 2020
justinbiebernetworth2020


Џастин Бибер не е пример за неговите фанови, особено затоа што неговото основно знаење за географијата не е близу до солидно. За време на еден настап, Бибер се пофали дека ги посетил сите континенти, а кога домаќинот го прашал колку континенти има, тој бил збунет.


Азија, Северна Америка, Јужна Америка, Африка, Антарктикот и Северниот пол – Џастин предизвика гласно смеење во шоуто.


Лејди Гага често не знае ни што сака да каже. Така, во една прилика го сподели своето мислење за тоа како треба да изгледа заводлива жена. И погодете што? Не мислиме дека таа самата се разбра:


Мислам дека жените не треба да мирисаат заводливо. Имам брилијантен ум, но не сакам да мирисам како курва, да бидам искрена.


Ким Кардашијан често има бисери, но една од нејзините изјави ја револтираше јавноста толку многу што не можеше да се „измие.“


Денеска запознав девојка која боледува од карцином и разговаравме за тоа колку и е тешко во моментот. Но, тоа научи една важна лекција, кои се нејзините вистински пријатели, како и многу работи во животот. Таа има 18 години … сфатив дека се чувствувам како неа … – шокираше Ким.


Албанската пејачка не се покажа како претерано паметна, а потсмевањето на публиката и гледачите беше уште повеќе предизвикано од фактот дека таа нема идеја дури и за нејзиното поле, музиката. Во една емисија, Рита доби прашање во кое се споменува тубата, и таа зјапаше со нота на зачуденост.

escort - Korsan taksi