Наместо од МАРАДОНА, скоро сите се опростија од пејачката Мадона! Дојде до неверојатна забуна на социјалните мрежи!

25 ноември, 2020
мадона

Фудбалерот Диего Армандо Марадона почина денес на 60-годишна возраст, a на социјалната мрежа Твитер се случи голема забуна бидејќи корисниците сфатија дека починала пејачката Мадона.

На социјалната мрежа Твитер, во тренд влезе и збогувањето од светски познатата пејачка Мадона.

Имено, голем број луѓе разбраа дека станува збор за смртта на пејачката Мадона, наместо на фудбалерот Марадона.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit