Нека гледаат малку! Зоки Шумадинац стави чоколадо на пенисот: Гола фотографија го преплаши целиот регион! (ФОТО)

29 август, 2020
ЗОКИ


Сопственикот на мега хитовите „Аутотун“ и „Мон Чери“, Зоран Шумадинац, не престанува да ги шокира фановите и јавноста. Веднаш штом го објави хитот „Мон Чери“, избувна неверојатен емотивен триаголник помеѓу Зоки и Ивана Ватица и непозната девојка која беше во емотивна врска со Зоки.

Еден од најголемите шоумен на Балканот често ги изненадува своите следбеници на социјалните мрежи со смешна фотографија и видео клипови. Но, овој пат отиде предалеку. Зоки беше фотографиран потполно гол со опис:

„Не сум лут на мразителите, јас само им купувам бонбони, па оставете ги да си гледаат малку …“, напиша Зоки под својата слика.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris