Неколку факти за Џенифер Гарнер кои сигурно не ги знаевте : Повторно би се омажила со Бен Афлек..

27 декември, 2020
o_15593030_1024

Во оваа необична година американската актерка Џенифер Гарнер, се осмели да зборува отворено за својот долго чуван приватен живот за американските медиуми. Омилената актерка долги години се обидуваше да го задржи личниот живот во нејзините четири sида, но на крајот на 2020 година ја отвори душата и откри детали од десетгодишниот брак со Бен Афлек. Еве ги ситниците од нејзиниот живот за кои сигурно не сте знаеле.

1. Папараци

Со оглед на тоа дека и Џенифер и Бен се големи холивудски sвезди, не е тајна дека со години ги следат папараци. – Најмалку шест автомобили беа пред нашата куќа секој ден, а порано имаше 20. Колку пати сум ги молела да ни дадат малку простор, но ништо од тоа. Тоа беше нашиот проблем “, рече Џенифер, истакнувајќи дека страшно се плаши за својата 14-годишна ќерка Виолет, 11-годишната Серафина и осумгодишниот Самуел. Токму поради нив таа одлучи да побара забрана за пристап и фотографирање на деца, а тоа успеа да го донесе со усвојување на законот во 2013 година.

2. Среќна е што Афлек ја изневери

Бен и Џенифер се разведоа во 2015 година, 10 години откако се венчаа, и официјално се разведоа во 2018 година. Бракот се распадна по повеќе години расправија, и за неговите проблеми со алкохолот и за прељубата. – Пресреќна сум што сè одеше вака и што Бен ме изневери, затоа што затоа научив да бидам силна. Тој настан ме научи колку вредам и колку треба да се ставам на прво место – откри актерката.

3. Конзервативно воспитување

Никогаш не би можело да се каже од нејзиниот многу либерален став за животот и политиката, но Џенифер беше воспитана во строг дом, кој за медиумите го опиша како скоро „Амиш“. Сепак, тврди таа, тие ја воспитале според важните морални принципи, во топло опкружување.

4. Скот Фоли

Малкумина се сеќаваат на нејзиниот прв брак, но во 2000 година се омажи за Скот Фоли. Тие се запознаа во 1998 година, се венчаа две години подоцна, а во 2003 година поднесоа барање за развод поради разлики во карактерот. Џенифер е позната по тоа што не носи валкани алишта во јавноста, па затоа не е познато што всушност не им одело.

5. Таа повторно би се омажила – со Бен

Во едно интервју минатата година, таа потврди дека, и покрај сè, Бен Афлек е љубовта на нејзиниот живот и дека повторно ќе се омажи за него и ќе ги помине сите проблеми од нула. Многумина ја паметат нејзината изјава како најтрогателната точка од нивната љубовна приказна.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit