„НЕМА ДА МОЖЕ ВАКА УШТЕ ДОЛГО“, Кети Холмс во нови животни проблеми!

22 ноември, 2020
profimedia-0478521610

Често излегуваат на виделина нови детали за животот на актерката

Со оглед на тоа што живее прилично приватен живот од разводот со 58-годишниот Том Круз, 41-годишната актерка Кети Холмс стана своевидна мистерија во Холивуд. Нејзиниот живот ја интригира не само јавноста, туку и разни медиуми, кои одвреме-навреме изнесуваат нови детали за истиот, па во едно од последните пишувања на „Gossip Cop“ се вели дека актерката е пред банкрот.

Имено, како што објасни извор за споменатите медиуми, дневните трошоци на ѕвездата од серијата „Dawson’s Creek“ ги надминуваат нејзините вистински можности, а поради сè помалку филмски улоги, сметката на Кети полека се празни и доколку продолжи со сегашното темпо, наскоро би можела да доживее финансиски колапс. Исто така, како еден од доказите за овие тврдења, споменатите медиуми изнесуваат и наведуваат дека актерката наводно решила да ја зголеми сумата за која бара да ѝ биде исплатена за нејзините настапи на разни настани.

Сепак, и покрај овие тврдења, нема конкретни докази за банкрот на актерката, а веќе е познато дека 41-годишната девојка е вклучена во разни други проекти, како што се рекламни кампањи за познати брендови, од кои секако добива значителни финансиски износи. Инаку, ова не е прв пат да се пишуваат познатите финансиски проблеми на познатата актерка, па така пред неколку месеци во странските медиуми се пишуваше дека Кети пронашла нова работа што ќе ѝ донесе многу потребни пари. Според некои тогашни медиуми, актерката одлучила да се согласи да биде фотографирана како посетува разни продавници со цел да им донесе популарност и да им обезбеди финансиска сигурност.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit