НЕМАШЕ ДА ПОВЕРУВАМ ДА НЕ ГО ДОПРЕВ! Погледнете што се случи со овој автомобил поради кој цел регион остана во ШОК! (ФОТО)

26 ноември, 2020
EnrX5uPW4AItqov


„Да не го мие со црна облека на 30 степени?“, се прашуваа Твитер.
Нова вирална сензација пристигнува од Скадар, а целиот регион збунето ја гледа фотографијата на автомобилот.

Тоа е плишан ауди!

Иако луѓето во коментарите пишуваа дека станува збор за Фотошоп, лицето кое го објави твитот вели „дека и тој самиот не би поверувал да не го допрел“.

„Да не го мие со црна облека на 30 степени?“, се прашуваа Твитер.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit