Никол изгледа како авион во петтата деценија од животот! Пејачката покажа колку напорно тренира, а на совршената линија, многумина би ѝ завидувале!

24 ноември, 2020
2189915_profimedia0485741711_ls

Пејачката Никол Шерцингер има 42 години, а годините не и пречат да тренира напорно и да одржува совршена линија.

Никол вежба секој ден, а има тело на кое многумина би можеле да ѝ позавидат.

Таа објавува видеа на својот Instagram профил, во кои на своите следбеници им покажува како тренира и ги мотивира да го сторат истото.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit