Нивес сакаше да се пофали со својата фризура, но нешто друго беше во преден план! Проѕирната чипка го украде целото внимание

6 декември, 2020
Screenshot_6

Нивеа Целзиус на Instagram покажа како изгледа кога е дома, а во исто време се пофали и со бујното деколте.

Нивес Целзиус ги почести своите фанови и следбеници на Instagram со нова фотографија и им покажа како изгледа додека се подготвува да биде дома.

„Убава за да по дома“, напиша Нивес покрај фотографијата на која позира со нова фризура и шминка на лицето, но она што им го украде вниманието на сите беше нејзиното деколте и чипканиот градник.

„Вистинска домаќинка“, „Ах, убава си“, „И згодна и убава“, „Изгоре мојот телефон“, „Ти си совршена“, „Гром и молња“, „За жал Нивес, сè повеќе си убава“, „Бомастички добро“ “,„ Веќе долго време не те гледам во толку убаво издание “,„ Оган во живо “,„ Ти си врвот, нема повеќе “, се само некои од стотиците комплименти што ги доби во коментарите.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit