Одамна не сме го виделе: Меган и Хари со слатка божиќна честитка покажаа како изгледа синот Арчи!

26 декември, 2020
меган

Меган Маркл и принцот Хари изненадија многумина објавувајќи божиќна честитка на која се гледа како изгледа дел од нивниот дом во Лос Анџелес.

Покрај тоа, иако долго време не го покажуваа својот син, малиот Арчи во јавност, овој пат тој се појави и со неговата мајка и татко.

Хари, Меган и малата Арчи позираа во градината на нивниот дом вреден 15 милиони долари, покрај куќа украсена со украси за Божиќ.

Покрај нив, на сликата се и нивните две кучиња Пула и Гај, а тоа е направено од фотографија направена од мајката на Меган, Дорија Рагланд на почетокот на оваа година.

Да се потсетиме, Маркл неодамна откри како имала спонтан абортус во јули. Тоа се случи, според неа, за време на промената на нивниот син Арчи, а таа ја опиша болката како остар грч.

Потоа се разболе и помина извесно време во болницата со нејзиниот сопруг Хари, додека жалеа за изгубеното бебе.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber