Ова е измама?! Карлеуша се расправа со ПР менаџерот, па објавува шокантен разговор како да е „ХЕЈТЕР“?! Ја издаде ОВОЈ МАЛ ДЕТАЉ! (ФОТО)

26 август, 2020
karleusa

Пејачката Јелена Карлеуша е секако јавна личност која никогаш не се плашела да го изрази своето мислење. Дали се работи за политика, забава или начин на живот.

Она што ги изненади сите е острото око на еден корисник на Твитер кој забележа дека Јелена наводно се „расправа“ со нејзиниот ПР менаџер. Како што можете да го видите ќошот од профилната фотографија со кого се расправа.

Во галеријата, погледнете ги фотографиите што, наводно, укажуваат на тоа и слоделете во коментарите дали мислите дека Јелена ја иницирала оваа расправија.

escort - Korsan taksi