Ова е новото момче на Анџелина Џоли, целиот свет се прашува КАКО, Бред ќе полуди (ФОТО)

22 ноември, 2020
andi

Како што пренесува магазинот „Нова идеја“, холивудската дива Анџелина Џоли е во врска со славниот актер Мики Рурк!

Според таблоидот, актерката е фатена како се бакнува со 23-годишен актер.

Таа наводно сака да му се одмазди на својот поранешен сопруг, кој неодамна ја однесе сега веќе поранешната девојка манекенка Никол Потуларски во замокот, каде и рече судбоносно „да“ на Анџелина, на годишнината од нивната венчавка.

Мики е постар од неа и според многумина тој беше обезличен со пластична операција, па затоа Анџелина не беше првиот избор. Но, бидејќи повеќето актери од нејзината генерација се во брак или се во врска, таа мораше да продолжи понатаму – вели анонимен извор близок на актерката која била сведок на бакнежот.

Иако Мики Рурк не е нејзин тип на човек, тој смета дека е добро за неа да му се одмазди на Бред – рече изворот и потсети дека Бред и Мики се пријатели со години, па оваа вест сигурно ќе го погоди Пит.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit