ОВА ГО ИМА САМО ВО КИНА! Погледнете како изгледа еден час по физичко! Неверојатно …

26 август, 2020
fizicko

Да не им верувате на своите очи

Социјалните мрежи денес ни овозможуваат да откриеме што се случува од другата страна на планетата. Така ова видео маѓепса многумина. Станува збор за видео кое е направено во Кина за време на еден час по физичко образование во градинка.

Децата толку многу ја повторуваа оваа вежба што нема да можете да верувате на своите очи дека ова не е монтирано видео.

Значи, ова се деца кои се помлади од 7 години кои во ритам се движат во договорената насока со две кошаркарски топки.

Што мислите, дали некое дете ја испушти топката?

Погледнете го видеото:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris