Ова се најжешките изданија на Гавазова и Накова за ова лето – од бујните гради ќе пукнат минијатурните бикини (фото)

25 август, 2020
gavazova

Ова лето 2020-то такво какво што е, ќе го паметиме и раскажуваме долго.

Но пандемијата не го спречи големот дел Македонци да летуваат на домашен терен по езера, планини, на базени, но има и такви кои сепак не пропуштаат да се осолат во море, па заминаа во Албанија или Турција.

Пејачката Сузана Гавазова жешките августовски денови ги минува покрај вода заедно со семејството.

Инстаграм постојано го полни со нови фотографии, а на последната нејзиното мини бикини и раскошот во нив не ги остави рамногушни следбениците.

Ако Србите ја имаат Карлеуша за да носи храбри бикни изднија, ние за ова лето ги издвојуваме Сузе и Александра Накова.

И профилот на Накова изобилува со храбри бикини изданија, а мини моделите од кои прелеваат раскошните силикони, како да ќе пукнат.

Летово танга бикини облече речиси рекоја девојка, ама овој избор дефинитивно знае како да ги носи.

View this post on Instagram

🔐🤎

A post shared by Aleksandra Nakova (@nakovaaleksandra__official) on

View this post on Instagram

❤️❤️❤️

A post shared by Suzana (@suzanagavazova) on

escort - Korsan taksi