ПАРАДА НА (НЕ)ВКУС: Најлоши изданија од МТВ наградите (ФОТО)

13 ноември, 2020
b9f21d08240f6df6d6036846f886d97402367a20

Во која насока оди денешната мода?!

Церемонијата на доделување на наградите MTV се одржа на малку поинаков начин оваа година поради пандемијата на коронавирусот. Немаше голема гужва, немаше толпа, немаше гости, а членовите на групата „Little mix“ ја водеа програмата.

Оваа година, беше планирано церемонијата да се одржи во Унгарија, но и тоа не беше можно, така што многу дами се приклучија на програмата од различни делови на Светот преку пренос во живо.

Сè беше намалено, освен стајлингот на славните дами кои се појавија. Оставија силен впечаток кај модните критичари, но никој не беше позитивен.

Погледнете и ќе ви биде јасно зошто ниту една дама не доби позитивна оценка за стајлингот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit