ПЕДЕСЕТ ГОДИНИ ТОЈ ГО ИМА ИСТИОТ БИЗАРЕН ФЕТИШ: „Сега дозна и мојата жена, но таа не ме разбира“

20 ноември, 2020
бореше

Советничката сепак го посоветувала да си ја чува таа сексуална фантазија во својата глава
Еден збунет и очаен читател побара помош од Советничките за врски Deidre Sanders, за неговиот необичен проблем. Имено, тој е опседнат со жени кои се борат.
„Уште од рано детство имам опсесија на жени кои се борат. Не знам зошто. Во животот видов само една женска борба: две девојчиња на игралиште додека бев во основно училиште. Јас сум човек во педесеттите години. Мојата сопруга знае за мојот фетиш, но не го разбира тоа.

Не сакам да се бори, но посакувам да ми даде поголема поддршка. Знам дека е малку чудно, но повеќе се работи за тоа тие како се борат на пример како се допираат, тркалаат и ги покажуваат гаќичките а насилството како насилство не ме возбудува. Може ли да ми дадете некаков совет? “, Напиша тој.


Советничката го советувала сепак да ја чува таа сексуална фантазија во својата глава.

„Кога ги видовте девојките како се борат на игралиштето, тоа беше стимулативно – шокантно, можеби застрашувачко, но возбудливо искуство. Таа возбуда „се закачи“ на вашиот сексуален нагон и фантазии.
Разбирливо е дека вашата сопруга не сака да се тркала на подот и да си ги покажува гаќичките, но може да го замислите тоа додека водите љубов “, напиша таа.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit