По скандалите, се најде во необична улога, но за малку ќе ја изгубеше затоа што претера со благото

23 декември, 2020
naom_5a71a16c2fad3

Мел Гибсон го игра „Дедо Мраз“ во црната комедија „Fatman“ па премногу сериозно ја сфати задачата да се здебели.

64-годишниот Мел Гибсон се врати во актерството откако долго време го немавме видено во филм, а тој се посвети доста на својата нова улога.

Имено, Мел го игра ликот на Дедо Мраз во црната комедија „Fatman“ поради која мораше да се здебели и да добие позаоблено стомаче. Но, Гибсон претера со задачата, па редителите Ешом и Јан Нелмс го предупредија дека е доволно и му забрануваат да јаде слатки и сладолед.

“Јас сум прилично свиња. Ги прашав среќно дали мојата нова улога значи можност да консумирам повеќе слатки и тие ми рекоа дека играњето дебел дедо не е причина да ми го уништи здравјето”, изјави Мел за „The Sun” дека е малку непослушен со нездравиот живот.

Инаку, Гибсон е во врска со сценаристката Розалинд Рос (30), со која го има синот Ларс Џерард (3). Мел и Розалинд се заедно од 2014 година. Се запознаа кога таа започна да работи за неговата продуцентска куќа Icon и наскоро се вљубија.

Актерот еднаш шокираше со своето однесување кое ја засени неговата актерска и режисерска кариера во која освои два Оскари.

Полицијата го уапсила Мел во 2006 година под сомнение дека возел под дејство на алкохол. Актерот започна да ги навредува полицајците на расна и религиозна основа. „Евреите се одговорни за сите војни во Светот“, рече тој. Покрај тоа, во 2011 година протече видео во кое тој ја тепа својата тогашна сопруга Оксана Григориева и ѝ рече: „Е*ено го заслужуваш тоа“.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber