Поради ИМИТИРАЊЕ НА НЕГОВАТА СОПРУГА, го следат милиони на TikTok: Дали и вашите девојки или жени се однесуваат вака? (ВИДЕО)

28 декември, 2020
imitiranje-supruge-Tik-Tok-1536x953

Нивните клипови имаат скоро 42 милиони прегледи

Едно момче се прослави благодарение на тоа. Имитирајќи го однесувањето на неговата сопруга, тој доби наклонетост од многу луѓе, особено од оние кои се најдоа во такви ситуации.

Сега, скоро 2 милиони луѓе ги следат на TikTok, и имаат дури 42 милиони прегледи на видеа, што ги прави еден од најпопуларните креатори на оваа социјална мрежа.

Мејбилин и Кристијан се родители на две преслатки девојки и тие работат на YouTube многу години. Како и да е, нивната популарност се зголеми само кога се приклучија на социјалната мрежа TikTok, односно кога „главата на куќата“, Кристијан ја презеде улогата на сопругата и покажа во смешни клипови како неговата сопруга реагира во многу ситуации.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber