ПОСЛЕ КАВГА СЕКОГАШ Е ПОСЛАТКО! Иван скокна на Јелена, таа врескаше од задоволство!

28 август, 2020
jelena i ivan-19_1000x0

Учесниците во реалното шоу „Парови“, Иван Маринковиќ и Јелена Илиќ, имаа многу подеми и падови во врската. Неодамна, тие повторно се караа жестоко што раскинаа, а многумина мислеа дека никогаш нема да се помират. До вчера, Иван мислеше дека е најдобро за него и Илиќ да се држат настрана едни од други до крајот на реалното шоу.

Сепак, ова не го држеше долго. Тој многу брзо после расправијата сфати дека она што го има со Јелена е вистинска љубов.

Parovi, Đole i Đina seks
  • Ние се сакаме едни со други, не можам да се спротивставам на тоа – рече Иван.

Потоа Јелена го прегрна и рече нежно.

„Љубов, те сакам“, беше искрена.

  • Ова го правите заради реалното шоу, воопшто не се сакате едни со други, ова не е искрена љубов меѓу вас. И сексот ќе падне само заради подобар пласман- смета Милутин Радосавjeевиќ Мили
Ivan Marinković, Jelena Ilić
  • Вашиот датум на истекување е до крајот на сезоната – вели Радосавjeевиќ.
  • Имаме сè тука, но не пред сите, и како го правиме тоа, наша работа – рече Јелена.

Дали ова е точно или не, останува да се види во наредниот период.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris