“Поубава си од било кој цвет”: Цеца доби подарок од еден маж, а еве и за кого станува збор! (ВИДЕО)

27 декември, 2020
ceca


Не можеше да го скрие својот ентузијазам.
Светлана Цеца Ражнатовиќ многу ужива во новогодишните подароци што и приоѓаат од сите страни.

Пејачката на Инстаграм се пофали и со онаа што пристигна директно од Шведска, а ја воодушеви долгогодишниот пријател на кого овојпат му се заблагодари.


Цеца доби голем букет цвеќе во форма на буквата „Ц“ со порака:

-“Поубава си од било кој цвет. Засекогаш твојот Александар. Поздрав од Шведска”.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber