Познатата актерка се пожали: „Премногу сум убава за да играм обична девојка“

18 ноември, 2020
6f8ce588-5cfc-4cf3-91ea-99368e60596c

Софија Вергара е најплатената актерка во Светот денес, но порано се жалеше дека е преубава за посериозни улоги. Иако на крајот беше прославена и збогатена со серијалот „Модерно семејство“, Вергара сè уште не ја дочека таа сериозна улога.

Актерката пред неколку години истакна дека во младоста сфатила дека успехот во бизнисот бара витка фигура и убав изглед, но ако ги имате овие два квалитети, тие ќе се покажат како меч со две острици.

“Поради мојот изглед, не можам да играм обична девојка. Затоа се обидувам да најдам улоги во кои ќе можам да го користам својот изглед, но и талентот”, рече таа.

Нејзините бујни гради и задник по кои е позната ѝ помогнаа да се пробие на сцената, а немаше непријатни моменти.

“Бев многу слаба и имав големи гради. Мажите ме прогонуваа и беше тешко”, рече таа.

Вергара е на врвот на Forbes листата на најплатени актерки во Светот оваа година, водечки телевизиски актерки во годината кога кината падна во криза, објави Forbes.

Вергара – која во моментов е судија на шоуто America’s Got Talent – заработи неверојатни 43 милиони долари во последните 12 месеци како плата и ангажмани.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit