Познато зошто Бред Пит ја остави прекрасната манекенка: Виновна е Анџелина Џоли?

13 ноември, 2020
profimedia-0493517952

Пред десетина дена, извор за магазинот „US Weekly“ откри дека холивудскиот заводник, 56-годишниот Бред Пит и скоро три децении помладата германска манекенка, Никол Потуралски, ја раскинаа романсата за која започна да се пишува на крајот на летото кога дуото беше снимено на романтично патување во Франција. Иако споменатите медиуми не навлегуваа во деталите за раскинувањето, многу фанови го сфатија како инициран од 27-годишната девојка бидејќи само неколку дена пред да се снима во друштво на нејзиниот 41-годишен сопруг Роланд Мери, со кого е во отворена врска. Сепак, како што сега пишува National Enquirer, раскинувањето се случи затоа што и самиот Бред Пит инсистираше на тоа.

Brad Pitt


Имено, како што изјави неименуван извор за споменатите медиуми, вистинската причина за распадот на Бред Пит и Никол Потуралски е неговата поранешна сопруга, 45-годишната актерка Анџелина Џоли. Со оглед на тоа дека поранешните сопружници се уште водат четиригодишна битка околу старателството над шест заеднички деца, според изворот, 56-годишникот не сакал да и даде шанса на Анџелина да ја уништи својата шанса да го добие спорот на кој било начин. Неговите деца се на прво место и за да ја зачува сликата на грижлив татко во јавноста, реши да ја прекине врската поради која тој се повлече во различни медиуми во последните месеци.

Brad Pitt
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit