Пред и по корекциите: Каде Анастасија Ражнатовиќ изгледа поубаво?

25 август, 2020
anastasija

Ќерката на познатата српска пејачка Светлана Цеца Ражнатовиќ, Анастасија Ражнатовиќ добро знаеме дека тргна по стапките на мама. Таа на својот Инстаграм профил има многу следбеници, особено млади девојки на кои им служи како пример.

Но, Анастасија не изгледала отсекогаш вака како што изгледа денес. Имено, таа има направено неколку хируршки зафати, кои и помогнаа во разубавувањето. Во продолжение погледнете ги фотографии и сами воочете ја разликата.

Кој нејзин изглед ви се допаѓа најмногу?

View this post on Instagram

Anastasija Ražnatović, kroz par godina

A post shared by PRAVO VIP LICE (@poznati_pod_lupom) on

escort - Korsan taksi