Премиер лигата лудува по неа: Двајца фудбалери од Јунајтед и нудеа секс во тројка, но таа раскажа за досадниот секс со овој фудбалер

24 август, 2020
xxx

Кога ќе го чуете името на старлетата Еглантин Флоре Агилар веднаш поврзете ја со некаков вид на скандал поврзан со Премиер лигата, бидејќи оваа сексапилна Французинка која во меѓувреме се пренасочи во модниот свет беше љубовница на Ешли Кол, а во својот тефтер ги има запишано и имињата на Маруан Феланиј и Марио Болотели.

Исто така не е тајна дека двајца фудбалери на Манчестер Јунајтед и нудеа секс во тројка, а откако ги одби имаше секс со фудбалерот на Арсенал Џон Вилок.

Но, сепак таа не била задоволна од сето тоа, па се одлучи да изнесе детали во јавноста.

View this post on Instagram

Certified freak, 7 days a week

A post shared by Efa (@efa_af) on

-Изгледаше многу незрел и сакаше да ме импресионира глумејќи возрасно момче. Во еден момент ми прати порака на Инстаграм, а веќе следниот купи карти за во Лондон. Неговиот разговор беше многу досаден, најверојатно бидејќи е млад. Сексот исто така беше чуден. Сакаше да испроба различни пози во најкраток временски период, не уживав, вели Агилар.

И додека фудбалскиот свет очекува нова сочна секс приказна на старлетата, погледнете ги нејзините провокативни фотографии на Инстаграм.

escort - Korsan taksi