Протекоа досега невидени фотографии од принцот Вилијам и непозната русокоса, Кејт ја немаше никаде, а очигледно е дека испил некоја чаша повеќе

15 ноември, 2020
Screenshot_4

Британските медиуми објавија фотографии кои јавноста досега немаше можност да ги види, на кои принцот Вилијам е видно алкохолизиран и е во друштво на непозната девојка, додека неговата драга Кејт Мидлтон не се гледаше никаде.

Британските медиуми добија невидени фотографии од нивниот принц Вилијам како се забавува и танцува со непозната русокоса девојка во секси облека, откако испи неколку чаши текила и водка и тоник.

Фотографиите се направени околу 3 часот наутро, според „Daily Mail“, а во позадина  свири „Billie Jean“ на Мајкл Џексон, а Вилијам изгледа дека не се грижи апсолутно за ништо во Светот во тоа време. Неговите пријатели беа со него, и сето тоа се случи во подрумот на лондонскиот К Бар на Фулам Роуд.

Откако Вилијам мораше да го понесе товарот на тешкиот развод и очекувањата на неговите родители во врска со кралските должности, неговото име беше поврзано со многу жени и го придружуваше секое негово здружение со мистериозни убавици, како и оваа во септемвриската ноќ во 2007 година.

И додека тогаш 25-годишниот Вилијам уживаше во танцување, држејќи ја својата партнерка околу половината и не симнувајќи ја насмевката од лицето, неговата драга Кејт Мидлтон, со која беше во врска веќе пет години, не беше никаде близу него. Двојката се раздели тоа лето, бидејќи тој сè уште не беше подготвен за брак. Секој продолжи со својот живот, но за британската јавност тоа беше голема љубовна приказна која се сруши како кула од карти. Но, она што е интригирачко во целата приказна е дека парот одлучи да биде повторно заедно непосредно пред Вилијам да биде фатен со непозната девојка, па тоа е нов шок за Британците.

“Мислам дека ако се дружите со некого многу долго, многу добро ќе го запознаете. Заедно поминувате добри и лоши периоди. Луѓето можат да излезат од тоа посилни и да научат многу за себе”, рече таа во едно интервју

Сепак, според британските медиуми, Вилијам ја напуштил таа вечер без партнерката за танцување, но во друштво на полицајци кои морале да го придружуваат додека од неколку чаши се сопнувал по улицата.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit