Ријана никогаш попровокативна: Ги покажа своите облини во комплет долна облека „Savage x Fenty“

25 декември, 2020
37233766-9086535-Winter_wonderland_Rihanna_looked_absolutely_sensational_in_an_ic-a-2_1608835822428

Ријана изгледаше апсолутно сензационално во ледениот син комплет долна облека Savage x Fenty, кој го стилизираше со пар латекс чорапи високи до бутовите и соодветни нараквици.

32-годишната добитничка на Греми сјаеше пред камерата. Таа ја спои својот градник од 59,95 американски долари со координирачкиот пар „кратки панталони за спиење на нејзиниот бренд“, кои имаат детали од двојната клучалка на задната страна за 49,95 долари.

Sexy: While putting on a very busty display in a tiny floral bra with a velvet cobalt blue bow on the front, the 32-year-old Grammy winner smoldered intensely at the camera
Sensational figure: She paired her $59.95 brassiere with a coordinating pair of her brand's 'peek-a-boo sleep shorts,' which have a double keyhole detail on the back and retail for $49.95


Покрај тоа, таа ја покажа својата голема тетоважа на египетската божица Исида, која се обожава како идеална мајка и сопруга.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber