Се соблече и позираше ГОЛА како Џеј Ло, урнебесната фотографија насмеа 600.000 луѓе (ФОТО)

30 ноември, 2020
ea4d3e7a-4096-4898-8802-5b84f6a3ad91

Австралијанската актерка и комичарка Селесте Барбер пронајде нова доза на инспирација во разголеното видео на Џенифер Лопез.

За разлика од целосно голата Џеј Ло, Селесте ги остави гаќичките и како латино дивата ги покри градите со рацете.

Фотографијата ја сподели со своите 7,5 милиони следбеници на Instagram.

„Јас сум оваа десно“, објасни таа.

Фотографијата собра 657 илјади лајкови и бројни коментари.

„Чекав да го направиш ова“, коментираат некои.

Селесте е позната по своите иронични и смешни имитации на совршени, понекогаш нереални фотографии од познати личности, а скоро секој ден покажува како „обичните“ луѓе би изгледале во апсурдните пози на славните.

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit