„Северина и монахињите“ повторно вирални на Интернет

25 август, 2020
20100526_blicpuls_zoran-loncarevic_beograd_Di002409198-725x485

Поранешната фотографија на Северина, во која минува покрај монахињи, целата дотерана од лава до петици, повторно стана вирална на социјалните мрежи.

Особено на Twitter, каде фановите на Северина се шегува за обичната прошетка на пејачката. Описот на фотографијата „All the single ladies“, ја нарекоа легендарна, или инстант „икона“.

Покрај тоа, има коментари како „фотографија на декадата“, или „што мислеше таа со ова?“, Итн.

Сè на сè – неколку години подоцна, за фотографијата сè уште зборува. Како ви изгледа?

escort - Korsan taksi