Северина минимално нашминкана покажа зошто важи за една од најубавите во регионот

26 август, 2020
291549_aura-04042018-00043_ff

Северина објави неколку фотографии од периодот пред да се зарази со вирусот корона на Инстаграм. Пејачката позираше во опуштено, летно издание, а на лицето нема речиси никаква шминка!

Бидејќи сега добива многу пораки за љубов и поддршка, таа реши да им се заблагодари на сите што размислуваат за неа. „Ве сакам и јас“, напиша Северина и рече: „Останете одговорни“.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris