Шерифовиќ замина на одмор и ја покажа својата понежна половина- никој не очекуваше ваква брутална искреност од пејачката

25 август, 2020
marija

Познатата српска пејачка Марија Шерифовиќ преку социјалните мрежи често ги смее фановите, најчесто со шеги на нејзина сметка.

Така беше и овој пат кога пејачката на својот Инстаграм профил сподели фотографија на „стори“ на која позира заедно со својата понежна половина во автомобил.

Станува збор за нејзиниот куфер со кој таа замина на одмор.

Со оваа фотографија таа уште еднаш ја подгори јавноста и откри дека во моментов е сама и не е во врска.

escort - Korsan taksi